Aktuálně

iŠkola.cz




Mladí fotbalisté jsou čtvrtí v kraji
V pátek, 25.5.proběhl na Stínadlech v Teplicích turnaj fotabalistů 4. a 5.tříd-Mc Donalds´Cup.Družstvo ZŠ J.E.Purkyně v sestavě: Prošek,Korák,Horký,Kalivoda M.,Hudík,Kalivoda D.,Hoření a Klug A. (střídali Klug P,Řezníček,Štros,Ďurinda a Šulc)nastoupilo protiŽŠ Edisonova Teplice.Zápas skončil bez branek 0:0.V dalším utkáníremizovali se ZŠ P.Holého Louny 1:1 a ZŠ Písečná Chomutov porazili 2:0,což jim zajistilo boj o finále.Se ZŠ Vrdunská Teplice remizovali 1:1,ale na penalty podlehli 1:2.V posledním utkání v boji o 3.místo prohráli se ZŠ Edisonova Teplice 0:3 a obsadili tak 4.místo.Za odměnu dostali kopací míč.
Vloženo: 28.5.2007
"Objednej autobus do Teplic, jedeme do finále !"
volal pan Václav Zůna, trenér fotbalistů - mladších žáků 17 května krátce poté, co družstvo ZŠ J.E.Purkyně vyhrálo okresní přebor základních škol 10.ročníku McDonalds Cup.Po výhře v okrskovém kole (kde žáci porazili Mšené lázně 7:0 a Brozany 3:0) si zajistili postup do okresního kola v Roudnici n.L., kde soutěžilo 8 družstev o přeborníka okesu.ZŠ J.E.Purkyně porazila nejdříve ZŠ Terezín 2:0,potom ZŠ Velemín 2:1 a prohrála s e ZŠ Havlíčkova Litoměřice 0:1.V souboji o postup do finále ZŠ J.E.Purkyně porazila 2.ZŠ Roudnice n.L. 2:0 a ve finále opět narazila na ZŠ Velemín, kterou porazila 1:0 a získala titul přeborník okresu.
Družstvo kategorie B (žáci 4.a5.tříd) tvořili v okresním finále žáci:Kalivoda Marek,Kalivoda Daniel,Hudík Ondřej, Klug Aleš,Klug Pavel,Řezníček Matěj, Hoření David, Prošek Filip, Zelinka Štěpán, Došek Lukáš,Horák Dominik, Horák Jakub. V okrskovém kole hráli :Šulc Jan,Krška Martin,Ďurinda Marek.
Krajské finále se hraje 25.května v Teplicích na Stínadlech.
Vloženo: 24.5.2007
Pohár rozhlasu 2007
Na atletickém stadionu v Lovosicích proběhl ve dnech 15.a16.května okresní přebor v atletice Pohár rozhlasu 2007.V kategorii mladších žáků zvítězil ve skoku dalekém Jakub Prágl ze VII.A výkonem 485 cm.
V kategorii starších žáků se sbírka medailistů výrazně rozrostla.Tomáš Grunt získal ve vrhu koulí zlatou medaili za výkon 14,62m, stejně jako štafeta 4 x 60m ve složení Petr Henzl,Tomáš Werner,Michal Gašparík a Josef Hovorka časem 30,52 s.Stříbro získal Tomáš Werner za skok daleký (527cm),bronzovou vybojoval Michal Gašparík a Martin Urban-oba za skok vysoký,oba 150cm.Tomáš Firman si v běhu na 1 500m doběhl pro bronz výkonem 3:55,1.Medailovou sbírku uzavřela Tereza Najmanová, která skočila 140 cm, což ji vyneslo na 3.příčku.
Družstvo starších chlapců ve složení : Petr Henzl, Tomáš Werner, Michal Gašparík, Tomáš Firman, Martin Urban, Tomáš Grunt, David Laube,Josef Hovorka, Petr Tuček a David Suda vyhrálo okresní přebor a jede do krajského finále, které proběhne 6.června v Bílině.
Pořadí v okresním kole:
1.ZŠ J.E.Purkyně Libochovice 6 040 bodů
2) ZŠ Havlíčkova Litoměřice 5 718 bodů
3) ZŠ Sady pionýrů Lovosice 5 411 bodů.
Vloženo: 24.5.2007
Krajské kolo BiO 2007

Dne 9. května proběhlo v Ústí nad Labem krajské kolo biologické olympiády. Soutěžilo zde 21 nejlepších žáků celého Ústeckého kraje. Jan Křivánek, žák 9.A Purkyňovy školy, obsadil pěkné 9. místo.

Gratulujeme!

Vloženo: 24.5.2007
Krajské kolo FO 2007

V pátek 18. května se v Ústí nad Labem uskutečnilo krajské kolo fyzikální olympiády. Michal Petrás (9.A) skončil na 31.místě mezi 42 soutěžícími.

Děkujeme za reprezentaci školy!

Vloženo: 24.5.2007
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212]
Základní škola J.E.Purkyně Libochovice