Úspěchy žáků

iŠkola.cz

Krajské finále ve florbalu dívek - Chomutov
Ve čtvrtek 11.1. 2018 se dívky z I.stupně účastnily krajského finále ve florbalu, kde obsadily úžasné 6.místo.
Vloženo: 12.1.2018
Vánoční šplh 2017

Vloženo: 19.12.2017
Okresní finále plavání 1. stupně

Dne 7.12.2017 proběhlo v Litoměřicích okresní finále v plavání. Plaveckých závodů se zúčastnilo osm žáků naší školy.

3.B - Nela Hrebinková, Amálie Vondráčková, Jan Červenka, Jan Průcha, 5.A a 5.B - Anna Bubnová, Karolína Chloubová, Jan Dědeček, Tomáš Fiala.

Gratulujeme Honzíkovi Červenkovi za krásné 3. místo v kategorii třetích tříd. Výsledky jsou v tabulce.
Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Vloženo: 11.12.2017
Okrskový turnaj ve florbale

Ve dnech 20. - 22. listopadu proběhla v lovosické hale Chemik okrsková kola ve florbale pro žáky 1. i 2. stupně ZŠ. Naše škola vyslala do soutěže 5 týmů. V kategorii žáků 1. stupně jsme obsadili 10. místo. Žáci 6. a 7. tříd se umístili na druhé příčce a postoupili do další kola (Pikl, Málek, Pail J., Adamička, Zahrádka A., Mrňák, Šára, Krucký, Nicek, Čubrt, Procházka, Douša). Žákyně 6. a 7.tříd na postup nedosáhly, stejně tak i dívky v kategorii 8. a 9. tříd.
Nejlépe si vedlo družstvo starších chlapců, kteří turnaj vyhráli, a také oni nás budou reprezentovat v okresním kole. Vítězná sestava: Izera, Svoboda, Brabec, Nase, Procházka, Lain, Hrebinka, Jásek, Hrzán, Frič, Kutzler
Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci a postupujícím blahopřejeme.

Vloženo: 24.11.2017
Stolní tenis

Dne 19.10. 2017 se konalo okresní finále ve stolním tenise v Litoměřicích. Za naši školu se zúčastnila dvě čtyřčlenná družstva( žáci 6. a 8. tříd). Starší žáci vybojovali třetí místo.
Mladší žáci se umístili na čtvrtém místě.
Děkujeme za skvělou reprezentaci.

Vloženo: 23.10.2017
Atletický čtyřboj - září 2017

V posledním zářijovém týdnu proběhlo v Lovosicích okresní kolo v atletickém čtyřboji. Soutěžilo se v běhu na 60 m, vytrvalostním běhu, ve skoku do dálky nebo do výšky, v hodu kriketovým míčkem a vrhu koulí. Z naší školy se závodu zúčastnila tři družstva – mladší žákyně, mladší žáci a starší žáci. Družstva celkově obsadila 10., 11., 12. místo.

Vloženo: 18.10.2017
Piškvorkový turnaj 2017 - výsledky

\"\\"\\"\"\"\\"\\"\"

Fotografie zde

Vloženo: 28.6.2017
Sportovní Olympijský den 2017 na naší škole

Připojujeme se k mezinárodnímu Olympijskému dni - k největší běžecké akci v České republice. V rámci T‑Mobile Olympijského běhu 2017 v jediný okamžik vyběhne na různých místech přes 70 tisíc běžců. I naše škola akci podpoří a připojí se k 37.000 žákům z více než 200 škol po celém Česku ve středu 21. června v 10 hodin jednotným startem žáků I.stupně na atletickém stadionu. Žáci z II. stupně vyrazí na svůj vlastní T-Mobile Olympijský běh v podobě orientačního běhu družstev.

Vloženo: 22.6.2017
Úspěch žáků 2.B

Žáci 2.B se od 1. ledna do 30. dubna 2017 zapojili do šestého ročníku soutěže s mezinárodní účastí „Pohár vědy“ s názvem POLARIS 2017, která vede žáky k zájmu o vědu a techniku. V kategorii 1. až 5. třídy se umístili na krásném 6. místě a získali 388 bodů z možných 400. V této kategorii bylo přihlášeno za ČR 49 týmů. Na přípravě soutěžních úkolů se každoročně podílí lektoři z Katedry didaktiky fyziky Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Celému týmu žáků blahopřejeme.

Vloženo: 4.6.2017
Atletika I.stupně - okrskové kolo

V Lovosicích na lehkoatletickém stadioně byla 25.5.2017 soutěž v atletice, které se zúčastnilo 16 žáků I. stupně naší školy.
Z těchto 16 žáků se umístilo na prvním, druhém a třetím místě 10 žáků a postupují do dalšího kola. Gratulujeme.
Bylo velmi pěkné počasí a proto disciplíny jako běh na 50 metrů, skok do dálky, hod kriketovým míčkem nám doopravdy šly.